• Miejsce na reklame.

Odkryj piękno Tajlandii

Na świecie można zobaczyć bardzo dużo niesamowitych miejsc. Trudno zatem w krótkim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to niemożliwe. I właśnie dlatego skupmy się trochę bardziej na ujrzeniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu w szczególności spodoba się ten egzotyczny kierunek? No cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to stosunkowo łatwa destynacja turystyczna.
Zapewne są prostsze państwa, na przykład Włochy, lecz jeżeli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest chyba najwspanialszym celem. Tanio, przyjaźnie, a jeszcze oprócz tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki Chińczykom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to prawdopodobnie prawdziwy raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni szukający seksu będą zadowoleni.

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.